بعضی اوقات فرآیند خرید ساعت پیچیده تر از اینست که فقط بگویید: « به به چه ساعت قشنگ یی». ساعت های کرونوگراف عموما به ساعت های وسائل ی زیاد دیده شده می باشند شما باید گزینش درستی در خرید وسائل کاری داشته باشید. برای راهنمای ی شما، ما هفت علت جهت انتخاب کرونوگراف مناسب را معرفی می کنیم. باشد که مناسب ترین را جهت انتخاب بکنید .


خرید ساعت مچی مردانه اصل

فروشگاه ثنا,خرید ساعت مچی مردانه اصل,خرید ساعت مچی مردانه ارزان,خرید ساعت مچی مردانه


1. آن را جهت چه استفاده ای می خواهید؟
فروشنده می گوید: «از کرونوگراف خود چه مصرف ای می خواهید بکنید؟» مشتری جواب می دهد: « استفاده؟! بهش فکر نکرده بودم.» ساعت کرونوگراف تنها جهت فهمیدن ساعت نیست بلکه بسیار زیاد ی امکانات عملی دیگر به شما ارائه می دهد. اندازه گیری زمان آشپزی، میزان پیاده روی دویدن، دوچرخه سواری، نرمش، قرارهای کاری و زیاد کارهای دیگر را جهت شما میسر می نماید . . جهت مثال با کرونوگراف شما می توانید بفهمید تعویض روغن سریع خودروی شما چند دقیقه طول می کشد. اما این کار را می توانید بکنید. موقعی که همسر شما می گوید پنج دقیقه طول می کشد تا حاضر شوم کرونوگراف خود را فعال بکنید . که اما این کار را نکنید خوب است!

2. الان می تونی من و آسان ببینی؟
خوانا بودن- اینکه نمایشگر شما به راحتی قابل خواندن باشد چیزی است که امروزه با وجود طراحی های پیچیده ی کورنوگراف به راحتی به دست نمی آید. تولیدکنندگان تمام تلاش را می کنند تا ضمن شکیل بودن طراحی ساعت ها، نمایشگرهای آن ها به راحتی قابل خواندن باشد که اما تمام ی آن ها موفق نمی شوند. پس به خوانا بودن نمایشگر کرونوگراف تذکر بکنید .

3. اصل گونه های مختلف
کرونوگراف ها انواع ذائقه ها را دربر می گیرند. مانند مدولار و ترکیبی. برای مثال، عکس زیبا ها پایین سیستم مجازی سنجش وقت را نشان می دهد که در مـدل های مختلف ارائه می شوند که می بایست موقع گزینش کرونوگراف از کارشناس مربوطه بخواهید این سیستم های به کار رفته مجازی را جهت شما شرح دهد.

4. قطعات داخلی و افزودنیهای بیرونی
زمان ی بحث روند طراحی ساعت های کورنوگراف به بین می آید، ناب گرایان ساعت های ترکیبی را به مدولار ترجیح می دهند. به این دلیل که در مدل های ترکیبی تمام ی اجزاء برای نیاز مورد نظر به کار گرفته می شوند به این دلیل بسیار زیاد حائز ارزش است که کرونوگراف ممکن است عملیات پیچیده سنگینی را طلب نماید که به قوت زیادی نیاز داشته باشد.

5. تو تعیین کننده باش
حالتی را تصور بکنید که شما می توانید شروع مجدد کرونوگراف خود را وقتی که در حال اجراست، فعال بکنید . اصطلاح « ایست قطار» اینجا به ذهن می آید و بله... این ویژگی قابل انتظار است. جهت پیشگیری از این اتفاق ناگوار، تولیدکنندگان کورنوگراف این عملیات را با طراحی کلیدهای فشاری فعال کرده اند. همان گونه که انتظار دارید این عملیات به حالت های مختلف در منو های مختلف طراحی شده است که در موقع خرید می بایست به این نکته نیز تذکر بکنید .

6. نیاز سریع
همواره رابطه مستقیم بین فرکانس حرکت و سایز نوسانات ثانیه وجود دارد. هرچه فرکانس بالاتر باشد، نوسانات کم تر است. پس از آنجاییکه معدل فرکانس حرکت ساعت مچی ها در طول سالیان ارتقا پیدا کرده ، کرونوگراف هاای تولی شده بر طبق این تغییرات می تواند نوسانات کوچکتر و کوچکتری از ثانیه را اندازه بگیرد.مرسوم ترین فرکانس حرکت ساعت های مدرن مکانیکی 28800vph است. این ساعت می تواند یک هشتم ثانیه را اندازه بگیرد در حالیکه یک ساعت با فرکانس 18000 vph قادر است رویداد هایی در یک پنجم ثانیه را اندازه بگیرد.

7. به «درج تاریخ و روزهای هفته» نیاز دارید؟
یک واقعیت تلخ وجود دارد که گاهی از خوش طرح ترین ساعت ها زیاد دیده شده ترین کرونوگراف ها گاهی مدل های کلاسیک، بر روی خود «تاریخ» ندارند. مد Rolex Daytona ، Omega Speedy Pro و کرونوگراف هایی از Rolex ، Patek Philippe را به یاد آورید. ما می خواهیم آن ها «تاریخ» داشته باشند ولی کرونوگراف هایی که قلب ما را تسخیر می کنند «تاریخ» ندارند. پس چنانچه «تاریخ» بر روی ساعت برای شما خیلی مهم است ساعت بدون تاریخ انتخاب کردید، بایستی چندین ساعت هر روز برای خود بخرید و هر روز یکی از آن ها را دست بکنید !