کیف موبایل touch purse

1. گوشی عجیب غریب Snake


عکس جالب های عجیب و غریب,عکس جالب عجیب غریب,گوشی های عجیب غریب

عکـس های عجیب غریب از تلفن همراه


داشتن تلفنی كه به دور مچ دست یا بازو پیچیده می‌شود، مفید خواهد بود، به‌ویژه برای كسانی كه اکثرا ٌ وسایل را گم می‌كنند. گوشی Snake Phone بوسیله Product Visionaires طراحی شده است.


2. تلفن همراه Kinetic كیوسرا


عکـس های عجیب و غریب,عکس های عجیب غریب,عکـس های عجیب و غریب از موبایل

تلفن عجیب غریب که مانند کیف تا و بسته می شود


این تلفن مفهومی عجیب غریب كه قوت مورد نیاز خود را با استفاده از مولدهای پیزوالكتریك از جنبش تامین می‌كند، می‌تواند مانند یك كیف تا بسته شود و ی كه باز می‌شود به دستبرخی با نمایشگر OLED صفحه عریض تبدیل می‌شود. این تلفن دارای كی بورد فیزیكی است كلیدهای آن برروی قاب گوشی جای گرفته‌اند.


3. تلفنی عجیب غریب با نمایشگر مخفی


عکس های عجیب غریب جهان ,عکس زیبا های عجیب غریب,گوشی های عجیب و غریب

عکـس های عجیب غریب از گوشی موبایل


در تلاش دیگری در زمینه تهیه نمایشگرهای OLED انعطاف‌پذیر، بعضی از گوشی‌های مفهومی به مصرف از نمایشگرهای لوله شدنی برای ایجاد یك تلفن كوچك با نمایشگر اندازه بزرگ گرایش یافته‌اند. تلفن Hidden Display نیز كه بوسیله "تائو ما" طراحی شده ظاهرا از ساخته دست بشر یعنی باتری دی الهام گرفته است.


4. مورف نوكیا


عکس های عجیب و غریب,عکسای عجیب و غریب,عکس جالب های عجیب و غریب از موبایل

عکس زیبا های عجیب غریب از کوشی موبایل با فناوری نانو


ی كه نوكیا مورف را طراحی كرد، می‌خواست نشان دهد كه فن‌آوری نانو چطور می‌تواند دستگاه‌های الكترونیكی قابل حمل را به‌صورت مهم تغییر دهد.


این تلفن عجیب و غریب از ماده شفاف انعطاف‌پذیری ساخته شده كه خود پاك شونده بوده و دارای حسگرهای نانویی است كه می‌توانند از محیط پیرامون بیاموزند.


مورف همان گونه كه نامش نشان می‌دهد شكلش را تغییر می‌دهد طبق اعلام نوكیا، با مصرف از اصل مشابه مورد استفاده در تار عنكبوت، انعطاف‌پذیری این دستگاه را قادر می‌سازد شكل را تغییر دهد و خود را با وظایف در دست اجرا وفق دهد.


5. تلفن Bend in Touch


عکس های عجیب و غریب,عکـس های عجیب غریب, موبایل های عجیب و غریب

عجیب و غریب ترین عکس های از تلفن های همراه


در داخل این تلفن صفحه لمسی كه Bend in Touch نام دارد، اندی كورووتس، طراح اوكراینی نمایشگری قرار داده كه در واقع دو مساوی نمایشگر واقعی دستگاه است و در حالی كه یك نمایشگر اعمالی مانند وظایف اینترنتی را عهده‌دار می‌شود، نمایشگر دومی ویدیو نمایش می‌دهد. این گوشی هم‌چنین دارای یك دوربین فلش است.


6. تلفن ترانسفورمر


عکس های عجیب غریب جهان ,عکسای عجیب غریب,عکس زیبا های عجیب غریب از تلفن همراه

عکس زیبا های عجیب غریب از تلفن های تغییر شکل دهنده


تلفن‌های آندروید ی هم‌چنین تلفن‌های تغییر شكل دهنده‌ای مانند این تلفن عجیب غریب وجود دارند كه بر طبق یك ترانسفورمر طراحی شده اند تا حداكثر امكانات ممكن در آن‌ها جای داده شود.


7. تلفن Braver


عکس جالب های عجیب غریب از گوشی موبایل ,عکس های عجیب غریب,عکـس های عجیب غریب

عکـس های عجیب و غریب از موبایل هایی که تبدیل به ربات آدم نما می شوند


شركت ژاپنی سافت بانك موبایل برای آن دسته از افرادی كه به‌ حرف زدن با تلفن ممكن است كمی احساس تنهایی كنند، موبایل ی عرضه كرده كه برای حرف كردن به یك ربات آدم ‌نما تبدیل می‌شود.


این گوشی عجیب غریب شبیه یك ربات آدم ‌نما با بازوها و پاهای متصل صفحه‌ای هستند كه چهره‌های مختلف را نشان می‌دهد و دارای هوش مصنوعی برای آموختن عادات كاربر است و چنانچه كاربر چند بار با یك نفر ارتباط بگیرد، متنی مانند "شما اکثرا با وی ارتباط می‌گیرید" ممكن است در دهان چهره‌ تلفن رباتی ظاهر شود و كاربر می‌تواند با پاسخ‌های بله نه یا پاسخ‌های آسان دیگر با این تلفن حرف كند. تلفن Phone Braver حركت نمی‌كند ولی می‌تواند با اجزای قابل حركتش ژست بگیرد.


8. تلفن شیشه‌ ای


عکس جالب های عجیب و غریب,عکسای عجیب غریب,گوشی موبایل

عکس های عجیب غریب از تلفن شیشه ای


اگرچه نمایشگرهای LCD نیمه‌شفاف، محسوب نمی‌شوند اما گوشی مفهومی عجیب غریب مانند One Glassy Phone كه در یانكو دیزاین طراحی شده، به كاربران امكان می‌دهد محیط اطراف را از بدنه شفاف این دستگاه به راحتی مشاهده كنند. این تلفن از لایه‌های شیشه‌یی دوتایی ساخته شده و اثر انگشت برروی آن به جا می‌ماند كه درنتیجه باید مرتب پاك شود.


9. گوشی ویندو فون


عکس های عجیب و غریب,عکس های عجیب وغریب جهان , تلفن همراه

عجیب و غریب ترین گوشی های تلفن همراه


این تلفن مفهومی كه از طرف سئونگ هان سانگ طراحی شده وضعیت هوا را از طریق رابط كاربری تلفن نشان می‌دهد حتی شكل نمایشگر را برای بازتاب وضعیت هوا تغییر می‌دهد.


10. تلفنی با كارایی دوربین، پروژكتور چاپگر


عکـس های عجیب و غریب,عکس های عجیب و غریب,عکس جالب های عجیب غریب از تلفن همراه

عکس زیبا های عجیب و غریب ولی واقعی


بی‌شك گوشی Camera-Projecor-Printer مناسب كسانی خواهد بود كه به دنبال تلفن‌هایی با قابلیت‌های زیاد می باشند . این گوشی طراحی شده عجیب غریب از طرف هیدئو كانبارا علاوه بر امكانات كامل معمول یك تلفن می‌تواند به‌عنوان دسته كنترل بازی، چاپگر عكس و پروژكتور نیز مورد مصرف قرار بگیرد.


10. تلفن دو تكه‌یی


عکس جالب های عجیب غریب از گوشی تلفن همراه ,عکس جالب های عجیب غریب ولی واقعی,عکس های عجیب غریب جهان

عکس زیبا های عجیب غریب از گوشی موبایل


شركت‌های ژاپنی ان تی تی دوكومو فوجیتسو به اتفاق یكدیگر یك تلفن صفحه لمسی به‌نام Separate Ketai طراحی كرده اند كه دارای یك نمایشگر یك صفحه كلید جدا از یكدیگر است كه از طریق بلوتوث با هم رابطه دارند.


با تذکر به این كه بلندگو و اسپیكر به صفحه كلید متصل هستند ، محصولی مانند این تلفن جست‌وجوی یك شماره تلفن را هم‌زمان با حرف زدن با یك نفر در پشت خط تلفن آسان می‌كند. سازندگان این تلفن می‌گویند مزیت این گوشی در این است كه با استفاده از آن هم‌زمان می‌توان هم ارتباط تلفنی داشت و هم یك ای‌میل نوشت.


این دو قطعه كه به آسانی از جدا می‌شوند، می‌توانند با یك مغناطیس قوی مجددا به متصل شوند. چنانچه كاربران این تلفن به راه رفتن در حال گوش كردن به موسیقی باشند می‌توانند از بخش صفحه نمایش به‌عنوان MP3 پلیر استفاده كنند و بخش كی‌بورد را در داخل كیف گذاشته یا از آن برای انجام ارتباط مصرف كنند.


11. تلفن Pebble


عکس های عجیب غریب,عکسای عجیب غریب,عکـس های عجیب و غریب

عکس های عجیب غریب از تلفنی شبیه به سنگریزه


این دستگاه برای نخستین بار در نمایشگاه تجاری CEATEC 2009 از طرف فوجیتسو به نمایش درآمد. این دستگاه كه شبیه یك سنگریزه است، حباب سیاه رنگی دارد كه در یك قاب شیشه‌یی احاطه شده و قادر به تغییر شكل به نمایشگرهای مختلف است. كشاندن حباب به جهت‌های مختلف تلفن سبب می‌شود به نمایشگرهای مختلف مانند صفحه شماره‌گیری، مدیاپلیر مرورگر وب تغییر پیدا كند.


12. تاچ وود


عکس های عجیب غریب,عکس جالب های عجیب غریب,گوشی تلفن همراه

عکس های عجیب و غریب از تلفن همراه های چوبی


تاچ وود پروژه مشترك بین ان تی تی دوكومو، شارپ اولمپیوس است كه در تهیه آن از چوب‌های اضافی و بدون مصرف مصرف شده است.


این تلفن هوشمند با وجود بدنه چوبی به دلیل بهره‌گیری از فن‌آوری قالب‌گیری فشاری سه‌بعدی در مساوی آب، حشرات پوسیدگی مقاوم است در تهیه این تلفن عجیب غریب از هیچ رنگ یا نقاشی مصرف نشده رنگ و بوی چوب سرو در آن حفظ شده است.


13. موبایل UNIK


عکسای عجیب غریب,عکس جالب های عجیب غریب,تلفن های عجیب غریب

عجیب ترین عکس زیبا ها از گوشی های موبایل جهان


این تلفن همراه مفهومی از طرف یك طراح فرانسوی برای نوكیا ساخته شده كه كاربران را قادر می‌سازد شكل بدنه آن را به دلخواه خود تغییر دهند.


گوشی UNIK برای كاربران مدپسند طراحی شده تا به‌عنوان یك دستگاه جانبی مورد مصرف قرار بگیرد حاوی 152 قطعه مربع شكل است این گوشی می‌تواند با اضافه کردن مربع‌های جدید از جنس و رنگ‌های مختلف تغییر شكل پیدا كند.


14. تلفنی كه با خون كار می‌كند


عکس های عجیب و غریب جهان ,عکـس های عجیب و غریب از گوشی تلفن همراه , موبایل عجیب

عکـس های عجیب غریب از تلفنی که با خون کار می نماید


با تلفن‌هایی كه دست یا بازو را به یك تلفن تبدیل می‌كنند، دیگر نیازی به مصرف از دستگاه‌های هندزفری نخواهد بود. تلفن مفهومی عجیب غریب "دیجیتال تاتو اینترفیس" به شكل تاتو است ولی در زیر پوست دست كاشته می‌شود تا به‌عنوان یك تلفن مورد استفاده قرار بگیرد. این تلفن بلوتوثی با تبدیل گلوكز و اكسیژن خون به الكتریسیته كار می‌كند و با مصرف از نقطه‌ای كه برروی دست قرار دارد، خاموش روشن می‌شود.


15. گوشی Box To Play


عکس جالب های عجیب غریب,عکس های عجیب و غریب,عکس های عجیب و غریب

عکس زیبا های عجیب و غریب از گوشی تلفن همراه


این تلفن عجیب غریب كه قابلیت تبدیل به یك جعبه‌ كوچك را دارد از طرف KDDT AU Design Project طراحی شده تركیبی از یك تلفن همراه با تمام ویژگی‌های مكالمه و دوربین مورد انتظار كاربر و یك دستگاه موسیقی است.


گوشی Box To Play علاوه بر قابلیت‌های آهنگ ، می‌تواند به جعبه‌ای كه اكولیزرهای گرافیكی در چهار طرف آن روشن می‌شود، تبدیل شود.